Video Image
  • Konu Anlatımı Evet
  • Soru Çözümü Evet

Video Image

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖABT 600 SORU  TÜM DERSLER SORU VE TAHMİN KAMPI

Alparslan ERENER
Alparslan ERENER

ALAN EĞİTİMİ


Yavuz GÜNEŞ
Yavuz GÜNEŞ

ESKİ TÜRK DİLİEdebiyat Uzem Ayrıcalıkları:

Öğrenci Yönetim Sistem:

Derslerimizde Edebiyat Uzem ve VIP Firması tarafından geliştirilmiş olan öğrenci yönetim sistemini kullanmaktadır. Bu sistem üzerinden kurs bilgilerinizi, eğitimlerinizi ve ders takviminizi görebilirsiniz. Canlı derslere ve online deneme sınavlarına katılabilir, geçmiş derslerin kayıtlarını izleyebilir ve eğitmenlerinize soru sorabilirsiniz.

Canlı Ders Uygulaması: Canlı derslere öğrenci paneliniz üzerinden direkt olarak katılabilirsiniz. Canlı dersler ZOOM PRO Webinar ve ZOOM PRO Video Konferans sınıf seçenekleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Canlı dersler sırasında yazışma ekranını kullanarak ve mikrofonla eğitmenlerinize soru sorabilirsiniz. Canlı dersleri ve video kayıt dersleri telefon, tablet ve bilgisayardan izleme imkanına sahipsiniz.

Derslerin Tekrar İzlenmesi: Canlı dersler işlendikten sonra en geç 12 saat sonra öğrenci panelinizde bulunan "Kayıtlı Dersler" bölümüne yüklenmiş olmaktadır. Bu kayıtlar sınav tarihine kadar sınırsız şekilde izlenebilir. Video kayıtlarda “hızlandırma seçeneği” ile zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Teknik Destek: Canlı dersler esnasında teknik birimimiz derslerde oluşabilecek aksaklık için takip sağlamaktadır. WhatsApp Teknik Destek Hattımız üzerinden ilgili sorularınıza cevap verilecek ve sizlere yardım edilecektir.

Grup Linkleri: Öğrenci panelinde yer alan "Grup Linkleri" bölümüne Dersler başlamadan 15 gün önce WhatsApp grup linkini koyuyoruz. Buradan doğrudan derse özel oluşturulan gruba katılıyorsunuz. Dersler başlamadan bir hafta önce programınızı belirliyoruz ve WhatsApp grubundan sizlere bildiriyoruz.

Kampanya Seçenekleri: Bu programın ödemesini Havle veya EFT ile ödeme seçeneğini kullanarak yaptığınız takdirde toplam tutar üzerinden ekstra %10 indirim uygulanacaktır.

Ödeme Seçenekleri: Ödemenizi banka kartı, kredi kartı ile tek çekim, kredi katına taksit, havale ve EFT seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Taksit seçeneğini tercih ettiğiniz takdirde bankanızın öngördüğü vade farkı ödemenize yansıtılacaktır.

Aktivasyonun Sağlanması: Aktivasyonunuz 1 (bir) iş günü içerisinde sağlanmış olacak ve Edebiyat Uzem öğrenci dostu panelinize ulaşmış olacaksınız. Aramıza hoş geldiniz. Edebiyat Uzem sizlerle birlikte kocaman bir aile siz de bu ailenin bir bireyisiniz artık.

Not 1: Canlı yayından kayıt yaptıran öğrencilerimiz, ders saatinde canlı olarak derse katılabilecekler eğer ki canlı dersi kaçıracak olurlarsa o dersin video kaydını 12 saat sonrasında panelindeki kayıtlı dersler bölümünden sınırsız olarak izleyebileceklerdir. Aynı zamanda kayıt oldukları paketin videolarını lisans süresi içinde sınırsız olarak izleyebileceklerdir.

Not 2: Video kayıttan lisans satın alan öğrencilerimiz, lisans süresi boyunca kayıtlı videoları hızlandırma özellikli video seçeneği ile sınırsız olarak izleyebileceklerdir.

Not 3: Paket iadesi , mesafeli satış sözleşmesi gereğince 7 iş günü içinde yapılmaktadır.

Not 4: Video izlemede sınırsız izleme hakkı tek kullanıcı içindir. Bir hesaptan aynı anda farklı yerlerden giriş olması durumunda sistem uyarı vermekte ve kullanıcılardan biri sistem dışında kalmaktadır.    

CANLI DERS PAKET İÇERİĞİ (600 SORU VE TAHMİN KAMPI)

ESKİ VE YENİ TÜRK DİLİ 150 SORU

ALAN EĞİTİMİ 90 SORU

ESKİ TÜRK EDEBİYATI 80 SORU

YENİ TÜRK EDEBİYATI 150 SORU

HALK EDEBİYATI 80 SORU

DÜNYA EDEBİYATI 30 SORU

EDEBİYAT TEORİLERİ 20 SORU

Ayrıntılı Soru Çözümleri

Soru Tahmini Dersleri

Sınava Yönelik Rehberlik

Soru Kampına Özel PDF Soru Dosyası

10 SAATLİK ESKİ TÜRK DİLİ HAP BİLGİLERLE GENEL TEKRAR HEDİYE (YAVUZ GÜNEŞ)


Ayrıntılı Soru Çözümleri

Soru Tahmini Dersleri

Sınava Yönelik Rehberlik

Soru Kampına Özel PDF Soru Dosyası