Hakkımızda


Edebiyat Uzem


Biz sınır tanımayan eğitimcileriz!
2023 yılında kurulan Edebiyat Uzem Uzaktan Eğitim Kurumumuzun Kadrosunda birçok ulusal markaya yazarlık yapan eğitmenlerimiz yer almaktadır.
Klasik eğitim sistemlerinin dışına çıkmayı başarmış ve her zaman alanında en iyi olmayı prensip edinmiş eğitimcileriz. Duyarlı, stratejik, kazandırma odaklı, sınav sistemlerine hakim eğitimcileriz. Takım ruhu ile kaliteli eğitimi her zaman ön planda tutarız.
.Eğitim içeriklerimizi ve programlarımızı çağdaş ve teknolojik eğitim modellerine göre hazırlar ve sunarız. Dünyanın neresinde olursan ol uzaktan eğitime yakın destekle her zaman yanındayız.
Bütün eğitimlerimiz yasal çerçevede belli izinlere tabi olarak işlenmektedir. KVKK dahil mesafeli satış sözleşmesine göre eğitim hakkınız güvencemiz altındadır. 
Örgün eğitim için harcanan ulaşım maliyeti, zaman kaybı ve ekstra yorgunluk-yoğunluktan kurtulup, herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan, evinizdeki konforunuzdan uzaklaşmadan her an erişebileceğiniz bir eğitim sunuyoruz sizlere .


1. Edebiyat Uzem Ailesinin her bireyi için bu madde ana hedeftir. Her türlü gayenin üstünde tuttuğumuz bu gaye sizleri gireceğiniz sınavlara en iyi şekilde hazırlama üzerine temellendirilmiştir. 2023 yılında Uzaktan eğitimde çok iddialı olduğunu ortaya koymak için bu zorlu sürece başlamıştır.
2.Edebiyat Uzem'de ÖABT öğretmenleri için kendi özel alanları dâhilinde ayrıntı ve akademik bir anlatım her zaman önemsenir. Bu ayrıntılar makalelerle ve akademik kaynaklarla desteklenerek öğretmenlerimize aktarılır ve sınavda şans faktörünü ortadan kaldırmak hedeflenir.
3. Edebiyat Uzem  yayın kurulu hiçbir bilginin ezberlenmesi taraftarı değildir. Dersler ezberden uzaklaştırılır, örneklerle zenginleştirilir ve öğrenme odaklı bir anlatım önemsenir ve sizlere sunulacak yayınlar da bu anlayış ile defalarca kontrol edilerek hazırlanır. Yayın kurulunun hazırladığı bu akademik kaynaklar sizlere dersler başlamadan önce paket içerisinde ana kaynak olarak gönderilir.
4. Edebiyat Uzem Yayın Ekibi tarafından hazırlanan özgün kaynaklar, öğretmenlerin hem yazarak hem okuyarak öğrenmesine olanak sağlayacak bir yeterliliğe sahiptir. Kaynaklar yalnızca konu anlatımından oluşmamaktadır. Kaynaklar içerisinde küçük doku odaklı öğrenmeyi kolaylaştıracak şekilde bol çözümlü testler ve kısa cevaplı etkinlikler yer almaktadır. Bu haliyle Türkiye’de bir ilk olma özelliğine sahiptir.
5. Edebiyat Uzem'de  Rehber öğretmen odaklı olarak kişiye özel rehberlik anlayışı benimsenir, rehberlik servisi tarafından bireysel olarak gelişim süreciniz takip edilir. Sanal Hocam'da rehberlik ayrı bir ders olarak verilir ve bu ders her hafta yapılır. Edebiyat Uzem'e kayıtlı olan tüm bireylere bu ders ücretsiz olarak tanımlanır. 
6. Edebiyat Uzem  Uzaktan Eğitim Ailesi olarak aldığımız ücrete değil, sizlerin sınavı kazanmanıza odaklanırız. Verdiğimiz emeğin karşılığını sizlerin başarınızla gurur duyarak alacağımızın farkındayız ve bu bilinçle hareket etmekteyiz. Bu zorlu süreci aile içine dahil olup bizimle aşmak için yola çıkan arkadaşların sonuna kadar yanında olacağımızı ve bizimle bu zorlu süreci aşmak isteyen tüm arkadaşlarımıza da destek olacağımızı kamuoyuna duyururuz. Sizlerle birlikte kocaman bir aileyiz.