Video Image
  • Konu Anlatımı Evet
  • Soru Çözümü Evet

Video Image
Bu paket 2023/2024 eğitim öğretim sezonu derslerini içerir.
Edebiyat Uzem ile kazanmaya hazır mısın? Kayıt olan kursiyerlerimize hediyelerimiz
A - KİTAP HEDİYELERİMİZ
ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği için tüm dersler Soru Bankası (Hediye Soru Bankası dersler başlamadan bir hafta önce gönderilecektir)| HEDİYE!
B - YIL SONU YAPILACAK GENEL TEKRAR HEDİYELERİMİZ
Tüm dersler paketi alan öğrencilerimize 2024 yılının 500 tl değerinde ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Yıl Sonu 70 Saat Genel Tekrar Kampı ve bu kampa özel olarak yazar kadromuz tarafından hazırlanan 200 sayfalık genel tekrar fasikülü HEDİYE
C - REHBERLİK HİZMETİMİZ ÖZEL HEDİYELERİMİZ
Rehberlik hizmeti - Yıl boyu devam edecek grupla rehberlik şeklinde  (Ayda bir oturum) | HEDİYE!
D - SADECE EDEBİYAT UZEM'E ÖZGÜ OLAN ÖZEL HEDİYELERİMİZ
Sadece kendi öğrencimize özel eğitmenlerin de yer aldığı Whatsapp soru grupları (Yıl boyu) | HEDİYE!


Not: Kitap gönderimlerinde kargo karşı ödemeli olarak yapılacaktır!!!
Alparslan ERENER
Alparslan ERENER

Alan Eğitimi


Harun DİNÇOĞLU
Harun DİNÇOĞLU

Yeni Türk Edebiyatı


Yavuz GÜNEŞ
Yavuz GÜNEŞ

Eski Türk Dili / Yeni Türk Dili


İlker HAYAT
İlker HAYAT

Eski Türk Edebiyatı


Asena Gülsüm GÜNEŞ
Asena Gülsüm GÜNEŞ

Halk Edebiyatı


23 Ekim 2023 - 26 Mayıs 2024

2024 Eğitim Öğretim yılı Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Tüm Dersler

31 Ağustos'a Kadar 1. Erken Kayıt İndirimi

Edebiyat Uzem Ayrıcalıkları:

Öğrenci Yönetim Sistem:

Derslerimizde Edebiyat Uzem ve VIP Firması tarafından geliştirilmiş olan öğrenci yönetim sistemini kullanmaktadır. Bu sistem üzerinden kurs bilgilerinizi, eğitimlerinizi ve ders takviminizi görebilirsiniz. Canlı derslere ve online deneme sınavlarına katılabilir, geçmiş derslerin kayıtlarını izleyebilir ve eğitmenlerinize soru sorabilirsiniz.

Canlı Ders Uygulaması: Canlı derslere öğrenci paneliniz üzerinden direkt olarak katılabilirsiniz. Canlı dersler ZOOM PRO Webinar ve ZOOM PRO Video Konferans sınıf seçenekleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Canlı dersler sırasında yazışma ekranını kullanarak ve mikrofonla eğitmenlerinize soru sorabilirsiniz. Canlı dersleri ve video kayıt dersleri telefon, tablet ve bilgisayardan izleme imkanına sahipsiniz.

Derslerin Tekrar İzlenmesi: Canlı dersler işlendikten sonra en geç 12 saat sonra öğrenci panelinizde bulunan "Kayıtlı Dersler" bölümüne yüklenmiş olmaktadır. Bu kayıtlar sınav tarihine kadar sınırsız şekilde izlenebilir. Video kayıtlarda “hızlandırma seçeneği” ile zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Teknik Destek: Canlı dersler esnasında teknik birimimiz derslerde oluşabilecek aksaklık için takip sağlamaktadır. WhatsApp Teknik Destek Hattımız üzerinden ilgili sorularınıza cevap verilecek ve sizlere yardım edilecektir.

Grup Linkleri: Öğrenci panelinde yer alan "Grup Linkleri" bölümüne Dersler başlamadan 15 gün önce WhatsApp grup linkini koyuyoruz. Buradan doğrudan derse özel oluşturulan gruba katılıyorsunuz. Dersler başlamadan bir hafta önce programınızı belirliyoruz ve WhatsApp grubundan sizlere bildiriyoruz.

Kampanya Seçenekleri: Bu programın ödemesini Havle veya EFT ile ödeme seçeneğini kullanarak yaptığınız takdirde toplam tutar üzerinden ekstra %10 indirim uygulanacaktır.

Ödeme Seçenekleri: Ödemenizi banka kartı, kredi kartı ile tek çekim, kredi katına taksit, havale ve EFT seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Taksit seçeneğini tercih ettiğiniz takdirde bankanızın öngördüğü vade farkı ödemenize yansıtılacaktır.

Aktivasyonun Sağlanması: Aktivasyonunuz 1 (bir) iş günü içerisinde sağlanmış olacak ve Edebiyat Uzem öğrenci dostu panelinize ulaşmış olacaksınız. Aramıza hoş geldiniz. Edebiyat Uzem sizlerle birlikte kocaman bir aile siz de bu ailenin bir bireyisiniz artık.

Not 1: Canlı yayından kayıt yaptıran öğrencilerimiz, ders saatinde canlı olarak derse katılabilecekler eğer ki canlı dersi kaçıracak olurlarsa o dersin video kaydını 12 saat sonrasında panelindeki kayıtlı dersler bölümünden sınırsız olarak izleyebileceklerdir. Aynı zamanda kayıt oldukları paketin videolarını lisans süresi içinde sınırsız olarak izleyebileceklerdir.

Not 2: Video kayıttan lisans satın alan öğrencilerimiz, lisans süresi boyunca kayıtlı videoları hızlandırma özellikli video seçeneği ile sınırsız olarak izleyebileceklerdir.

Not 3: Paket iadesi , mesafeli satış sözleşmesi gereğince 7 iş günü içinde yapılmaktadır.

Not 4: Video izlemede sınırsız izleme hakkı tek kullanıcı içindir. Bir hesaptan aynı anda farklı yerlerden giriş olması durumunda sistem uyarı vermekte ve kullanıcılardan biri sistem dışında kalmaktadır.    

Yavuz GÜNEŞ- Eski Türk Dili -Metin Tahlili -Yeni Türk Dili  ---> 80 Saat
Alparslan ERENER- Alan Eğitimi --> 25 Saat
Harun DİNÇOĞLU -
Yeni Türk Edebiyatı -Dünya Edebiyatı -Roman Çözümlemesi --> 70 Saat
Asena Gülsüm GÜNEŞ - Halk Edebiyatı --> 45 
Saat
İlker HAYAT
Eski Türk Edebiyatı -Beyit Şerhi --> 50 Saat

ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği için tüm dersler Soru Bankası (Hediye Soru Bankası başlamadan bir hafta önce gönderilecektir)| HEDİYE!

**********************

Sadece Edebiyat ÖABT'de Eğitim Veren UZEM ile Hazırlanma İmkanı

350 Saat Detaylı Konu Anlatımı ve Soru Çözümü

70 Saat Genel Tekrar HEDİYE

Tüm Dersler Soru Bankası ve PDF Ders Notları HEDİYE

40 Saat Roman Tahlili (En az 100 yazarın roman incelemesi) HEDİYE

40 Saat Eski Türk Dili ve Alan Eğitimi Soru Çözüm Kampı HEDİYE

Ocak Ayının Sonunda Ara Dönem 1 Hafta Boyunca Sarmal Tekrar HEDİYE

Ayda İki Kez Psikolojik Danışman Eşliğinde Eğitim Danışmanlığı HEDİYE

Yıl Boyu WhatsApp Soru Grubu HEDİYE

Hızlandırma Özelliği ile Dersleri İzleme Kolaylığı

Online Deneme HEDİYE