Video Image
  • Konu Anlatımı Evet
  • Soru Çözümü Evet

Video Image

Bu paket 2024/2025 eğitim öğretim sezonu derslerini içerir.

Edebiyat Uzem ile kazanmaya hazır mısın? Kayıt olan kursiyerlerimize hediyelerimiz

A - KİTAP HEDİYELERİMİZ

ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği için Sorularla Destekli Konu Anlatım Fasikülü (Hediye Sorularla Destekli Konu Anlatım Fasikülü dersler başlamadan bir hafta önce gönderilecektir)| HEDİYE!

B - YIL SONU YAPILACAK GENEL TEKRAR HEDİYELERİMİZ

Tüm dersler paketi alan öğrencilerimize 2025 yılının 500 tl değerinde ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Yıl Sonu 72 Saat Genel Tekrar Kampı ve bu kampa özel olarak yazar kadromuz tarafından hazırlanan 200 sayfalık genel tekrar fasikülü HEDİYE

C - REHBERLİK HİZMETİMİZ ÖZEL HEDİYELERİMİZ

Rehberlik hizmeti - Yıl boyu devam edecek grupla rehberlik şeklinde (Ayda bir oturum) | HEDİYE!

D - SADECE EDEBİYAT UZEM'E ÖZGÜ OLAN ÖZEL HEDİYELERİMİZ

Sadece kendi öğrencimize özel eğitmenlerin de yer aldığı WhatsApp soru grupları (Yıl boyu) | HEDİYE!

E- VİDEO DERS

2024 Yılına ait tüm dersler video paket HEDİYE!

F- DENEME

ÖABT 5 online deneme HEDİYE!

Havale ile ödeme de %10 indirim


Not: Kitap gönderimlerinde kargo karşı ödemeli olarak yapılacaktır!!!

Alparslan ERENER
Alparslan ERENER

ALAN EĞİTİMİ


Yavuz GÜNEŞ
Yavuz GÜNEŞ

ESKİ TÜRK DİLİ ve YENİ TÜRK DİLİ


İlker HAYAT
İlker HAYAT

ESKİ TÜRK EDEBİYATI


Asena Gülsüm GÜNEŞ
Asena Gülsüm GÜNEŞ

TÜRK HALK EDBİYATI


Harun DİNÇOĞLU
Harun DİNÇOĞLU

YENİ TÜRK EDEBİYATI


BAŞLAMA TARİHİ : EKİM 2024

2025 Eğitim Öğretim yılı Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Tüm Dersler

Edebiyat Uzem Ayrıcalıkları:

Öğrenci Yönetim Sistem:

Derslerimizde Edebiyat Uzem ve VIP Firması tarafından geliştirilmiş olan öğrenci yönetim sistemini kullanmaktadır. Bu sistem üzerinden kurs bilgilerinizi, eğitimlerinizi ve ders takviminizi görebilirsiniz. Canlı derslere ve online deneme sınavlarına katılabilir, geçmiş derslerin kayıtlarını izleyebilir ve eğitmenlerinize soru sorabilirsiniz.

Canlı Ders Uygulaması: Canlı derslere öğrenci paneliniz üzerinden direkt olarak katılabilirsiniz. Canlı dersler ZOOM PRO Webinar ve ZOOM PRO Video Konferans sınıf seçenekleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Canlı dersler sırasında yazışma ekranını kullanarak ve mikrofonla eğitmenlerinize soru sorabilirsiniz. Canlı dersleri ve video kayıt dersleri telefon, tablet ve bilgisayardan izleme imkanına sahipsiniz.

Derslerin Tekrar İzlenmesi: Canlı dersler işlendikten sonra en geç 12 saat sonra öğrenci panelinizde bulunan "Kayıtlı Dersler" bölümüne yüklenmiş olmaktadır. Bu kayıtlar sınav tarihine kadar sınırsız şekilde izlenebilir. Video kayıtlarda “hızlandırma seçeneği” ile zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Teknik Destek: Canlı dersler esnasında teknik birimimiz derslerde oluşabilecek aksaklık için takip sağlamaktadır. WhatsApp Teknik Destek Hattımız üzerinden ilgili sorularınıza cevap verilecek ve sizlere yardım edilecektir.

Grup Linkleri: Öğrenci panelinde yer alan "Grup Linkleri" bölümüne Dersler başlamadan 15 gün önce WhatsApp grup linkini koyuyoruz. Buradan doğrudan derse özel oluşturulan gruba katılıyorsunuz. Dersler başlamadan bir hafta önce programınızı belirliyoruz ve WhatsApp grubundan sizlere bildiriyoruz.

Kampanya Seçenekleri: Bu programın ödemesini Havle veya EFT ile ödeme seçeneğini kullanarak yaptığınız takdirde toplam tutar üzerinden ekstra %10 indirim uygulanacaktır.

Ödeme Seçenekleri: Ödemenizi banka kartı, kredi kartı ile tek çekim, kredi katına taksit, havale ve EFT seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Taksit seçeneğini tercih ettiğiniz takdirde bankanızın öngördüğü vade farkı ödemenize yansıtılacaktır.

Aktivasyonun Sağlanması: Aktivasyonunuz 1 (bir) iş günü içerisinde sağlanmış olacak ve Edebiyat Uzem öğrenci dostu panelinize ulaşmış olacaksınız. Aramıza hoş geldiniz. Edebiyat Uzem sizlerle birlikte kocaman bir aile siz de bu ailenin bir bireyisiniz artık.

Not 1: Canlı yayından kayıt yaptıran öğrencilerimiz, ders saatinde canlı olarak derse katılabilecekler eğer ki canlı dersi kaçıracak olurlarsa o dersin video kaydını 12 saat sonrasında panelindeki kayıtlı dersler bölümünden sınırsız olarak izleyebileceklerdir. Aynı zamanda kayıt oldukları paketin videolarını lisans süresi içinde sınırsız olarak izleyebileceklerdir.

Not 2: Video kayıttan lisans satın alan öğrencilerimiz, lisans süresi boyunca kayıtlı videoları hızlandırma özellikli video seçeneği ile sınırsız olarak izleyebileceklerdir.

Not 3: Paket iadesi , mesafeli satış sözleşmesi gereğince 7 iş günü içinde yapılmaktadır.

Not 4: Video izlemede sınırsız izleme hakkı tek kullanıcı içindir. Bir hesaptan aynı anda farklı yerlerden giriş olması durumunda sistem uyarı vermekte ve kullanıcılardan biri sistem dışında kalmaktadır.    

Eski ve Yeni Türk Dili-85 Saat

Alan Eğitimi-35 Saat

Eski Türk Edebiyatı-60 Saat

Yeni Türk Edebiyatı-80 Saat

Dünya Edebiyatı-12 Saat

Halk Edebiyatı-40 Saat

Edebiyat Bilgi ve Teorileri-5 Saat

ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği için Sorularla Destekli Konu Anlatım Fasikülü (Hediye Sorularla Destekli Konu Anlatım Fasikülü dersler başlamadan bir hafta önce gönderilecektir)| HEDİYE!

Not: Kitap gönderimlerinde kargo karşı ödemeli olarak yapılacaktır!!!